Waloryzacja Renty

KANCELARIA EUROKASS BIELSKO BIAŁA

Waloryzacja Renty

Poszkodowani otrzymujący rentę wypadkową  mają prawo do waloryzacji ! Przy świadczeniach przyznanych wiele lat temu, wysokość renty nie odpowiada obecnym realiom.

Przy okazji waloryzacji, czyli innymi słowy podwyższenia renty, należy wspomnieć, że wyrównania renty wstecz możemy domagać się za ostatnie kilka lat.

Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją sytuację oraz dokumenty

PARTNERZY KANCELARII EUROKASS.pl
Fundacja Votum logo partner
inflacja rośnie i renta też

Waloryzacja renty

Waloryzacja najczęściej kojarzy się z rentami i emeryturami przyznawanymi przez ZUS. W tym samym kontekście oznacza podwyżkę. Nieco inaczej sprawa się ma w kwestii świadczeń rentowych, przyznawanych przez zakłady ubezpieczeń osobom poszkodowanym w wypadkach.

Poszkodowani otrzymujący rentę wypadkową  mają prawo do waloryzacji ! Przy świadczeniach przyznanych wiele lat temu, wysokość renty nie odpowiada obecnym realiom. W odniesieniu do tego rodzaju rent, nie ma ustalonych ustawowo wskaźników, jak w przypadku świadczeń wypłacanych przez ZUS. Konieczne jest zatem skorzystanie z innych kryteriów i wiedzy doświadczonych ekspertów.

Specjalista Radzi Przy okazji waloryzacji, czyli innymi słowy podwyższenia renty, należy wspomnieć, że wyrównania renty wstecz możemy domagać się za ostatnie kilka lat.

POMOC KANCELARII EUROKASS

Co zapewniamy?

Jeśli nie jesteś pewien, czy waloryzacja/kapitalizacja Twojej renty jest możliwa i w jaki sposób sprawnie ją przeprowadzić i uzyskać:

Weryfikacje aktualnej wysokości wypłacanej renty. Doświadczeni eksperci sprawdzą, czy możliwe jest podniesienie otrzymanej renty na podstawie udostępnionych dokumentów.

Aby skutecznie dochodzić swych praw należy przedstawić całą kompletną dokumentacje.

W Twoim imieniu prowadzimy negocjacje z ubezpieczycielem wypłacającym rentę, aby uzyskać maksymalną możliwą kwotę waloryzacji/kapitalizacji.